Sleva
Dětské trekové boty Regatta Edgepoint Mid JNR BPA Šedá

Dětské trekové boty Regatta Edgepoint Mid JNR BPA Šedá

1299  779 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: zoot-1737493_154 Kategorie:

Dětské trekové boty Regatta Edgepoint Mid JNR BPA Šedá jsou pohodlnou i elegantní obuví pro každou ženu. Značková obuv regatta splní svůj účel po praktické stránce a dodá šmrnc vašemu stylu! Výběr a dostupnost značkové obuvi prochází rychlou obměnou, takže jestli o tenisky, sandály či kozačky stojíte, zařazený online obchod má tento pár bot v nabídce za cenu 779 Kč. V tomto online katalogu s obuví jsou dámské tenisky, sandály, baleríny a kozačky pouze vystaveny k porovnání a inspiraci. V uvedeném obchodu se dozvíte širší informace o teniskách, sandálech či kozačkách, slevách, výprodejích, nových kolekcích a možnostech dopravy.

Botník jako celý šatník a pořád je to málo. Vždyť už jen těch druhů a příležitostí, kam v nich vyrazit! Tak třeba sport. Na běhání si rozhodně nevezmete lodičky, i když jsou opravdu pěkné. Místo toho skočíte do tenisek, které si lze v klidu vzít i klasicky do města. Lodičky s uzavřenou špičkou nebo páskové sandále jsou zase ideální taneční obuví na ples nebo do společnosti. A pak ta období. Na léto žabky, na podzim kotníkové boty, na zimu něco teplejšího, třeba kozačky nebo nějaké boty s kožíškem a jaro láká na baleríny, tenisky a podobně. Dětské trekové boty Regatta Edgepoint Mid JNR BPA Šedá jsou obuví, které se do této různorodé nabídky hrdě řadí.

Prozkoumejte i jiné značkové dámské tenisky, dámské sandály, dámské pantofle, dámské baleríny, dámské lodičky, dámské kozačky a dámské boty ve výprodeji.

Podobná dámská obuv